Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
pl en

O stronce

Wykorzystano:

PHP CSS XHTML

Stworzono za pomocą:

Notepad++ Photoshop CS3 Prt Scr Mózg Komputer

``Testowano'' (czyt. pomyślnie uruchomiono) na:

Google Chrome 2.0.172.33 Mozilla Firefox 3.0.11 Internet Explorer 8.0.7100.0 Opera 9.64

...lecz mimo wszystko, z myślą o:

Google Chrome 2.0.172.33 rozdzielczosc: 1280x800

Dawniej i całkiem niedawno

...czyli krótki przegląd mych wypocin na przestrzeni kilku lat. Początki stronki są bardziej odległe niż wskazują na to daty newsów z tego wydania -- te tutaj sugerują kwiecień '06, ALE prawdziwe początki to pamiętne lato '04.

2004 - 2005

ver1

Fakt 1 -- brak stronki o P.P. Hammerze w dość dogłębny sposób wychwalającej go pod niebiosa. Motywacja -- zabawa PHP, HTML. Wykonanie -- kod w Notatniku, grafika w Corel'u.

Strona była w sieci stosunkowo krótko -- z braku treści i innych takich tam...usunięta z pierwotnego serwera została i przeniesienie na cba.pl nastąpiło.

2006 - 2009

Fakt 2 -- wygląd poprzedni = koszmar. Motywacja -- zabawa Photoshop'em. Fakt 3 -- stworzenie styli alternatywnych, równie brzydkich :) Motywacja -- zabawa COOKIES (nooo... i podwyższenie oceny z informatyki...).

ver1 ver1 ver1

Znalazły swoje miejsce także Intra we Flash'u....obejrzeć je będzie można tutaj (w niedalekiej przyszłości) tymczasem zrzut ostatniej klatki:

ver1

Pozostawało to wszystko w sieci długo, zbyt, z braku czasu, chęci i ochoty. Moje zdziwienie było ogromne, gdy pojawiły się pierwsze mail'e w sprawie strony tej, gdzieś gdy konca dobiegal rok 2007. Oczywiście w sprawie problemów z uruchomieniem gry :P ALE i tak za wszystkie mail'e z roku '07, '08, '09 [problemowe czy też nie] dziękuję serdecznie wszystkim osobom, ktore do mnie napisały. Było to też przypomnieniem kolejnym, jakże skutecznym, że strona jest cały czas w sieci:)

lipiec 2009

To co obseruwjesz w tym momencie, krok dalej w stronę zachowania tożsamości gry -- małe modyfikacje poprzedniego szablonu ;P. Skupię się więc na treści przede wszystkim -- może masz ochotę pomóc? :)

www.pphammer.cba.pl 2005-2010 quoiure css xhtml
statystyka